Arbana zbulon kush fshihet pas ‘zërit misterioz’ të Big Brother VIP (Foto)

“Big Brother VIP” po i vjen fundi.

 

Tashmë zyrtarisht finalistë janë aktori Donald Veshaj, balerini Ilir Shaqiri, modelja Beniada Nishani dhe moderatorja Einxhel Shkira.

 

Katër banorët e mbetur janë në garë për çmimin kryesor prej 115 mijë eurosh, fitues do të shpallet në finalen e madhe që mbahet sonte.

 

Para pak minutash Arbana Osmani ka publikuar pamjet nga regjia dhe audio, nga produksioni dhe madje ka prezantuar për herë të parë edhe stafin e dhomës së rrëfimit.

 

Arbana ka shuar kështu një kuriozitet të madh të shumë njerëzve, duke treguar se kush qëndron pas këtij spektakli gjigant.

 

 

TE TJERA

spot_img