Nusja e Berishës shpërthen në lot në mes të emisionit, ja çfarë ndodhi?(Video)

Bloggerja Armina Mevlani ka treguar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Goca dhe gra’ se është një vajzë tepër e ndjeshme.

 

Teksa po dëgjonte historinë e dashurisë së poetes Rita Petro dhe ndarjen nga jeta të partnerit të saj, Armina nuk i mbajti dot lotët.

 

“Unë jam kështu që filloj qaj direkt”– tha Armina teksa në studio po flitej për historinë e dashurisë së Rita Petros.

 

 

TE TJERA

spot_img