Horoskopo ditor, e merkure date 16 shkurt 2022

Dashi: Në dashuri gjatë fundjavës do ketë probleme, keni pasur pak distançë nga partneri. Në punë, mos bëni shumë kërkesa: përkundrazi, përpiquni të eçni përpara dhe të kapërçeni vështirësitë!

 

Demi: Ata që kanë jetuar një histori dashurie prej disa kohësh, sot mund të thonë se çfarë nuk shkon. Në punë është më mirë të realizoni një projekt, por pa nervozizëm!

 

Binjakët: Ditë e mirë për dashurinë, moment i shkëlqyer për të qartësuar zemrën tuaj. Në punë, përpiquni të kujdeseni për detajet: ndonjëherë jeni shumë të nxituar dhe nuk mendoni mirë për pasojat!

 

Gaforrja: Fundjava në dashuri do të jetë paksa jo e mirë, pak a shumë si ajo e 5 dhe 6 shkurtit. Në punë, përpiquni të filloni një projekt të ri për të ardhmen!

 

Luani: Në dashuri nuk ka shumë probleme, por ju jeni pak dembel dhe i pangopur: ndoshta ju intereson dikush shumë larg jush? Në punë jeni pak të shqetësuar dhe do t’ju duhet të përballeni me sfida të reja!

 

Virgjëresha: Në dashuri, tre ditët e ardhshme janë interesante: përpiquni të jepni më të mirën. Në punë, periudha është e rëndësishme, por kujdes çështjet ligjore apo kontratat që duhen rishikuar!

 

Peshorja: Sot Hëna është në anën tuaj, lajme të mira në dashuri me të lindurit e shenjës së Luanit ose Shigjetarit. Në punë ka diçka të çuditshme në ajër, por nuk keni faj!

 

Akrepi: Në dashuri sot është më mirë të shmangni polemikat sepse mund të ketë diskutime të vjetra. Në punë një situatë e bukur dhe e rëndësishme astrologjike për të ardhmen!

 

Shigjetari: Në dashuri, dita është e veçantë, nëse jeni beqar, çfarë prisni të shikoni përreth? Në punë, një moment i rëndësishëm dhe i fortë për të bërë një zgjedhje: mos prisni shumë!

 

Briçjapi: Moment i mirë për dashurinë, Hëna është me ju të enjten dhe të premten. Në punë mundohuni të merrni iniçiativa dhe të kapërçeni problemet për të eçur përpara!

 

Ujori: Në dashuri është më mirë të tregoheni të kujdesshëm, veçanërisht me të lindurit në shenjën e Luanit dhe Demit. Në punë, mundësitë që ju ofrojnë janë për t’u vlerësuar!

 

Peshqit: Dashuria është në ditët e saj të mira, një situatë e favorshme edhe për beqarët. Në punë, kujdes pasdite: do të jeni të lodhur!

Pasi shfaqi premierën e filmit ‘Sofia’ në Londër, Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit e saj: Je mendjemadhe!

Ndeshja e mbrëmshme e Botërorit, Serbi-Zvicër u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të dy futbollistëve me origjinë shqiptare, Shaqiri dhe Xhaka të cilët...

Sheila Haxhiraj vijon me fiksimin për të nxjerrë “parakolpin”, pas klipit heq rrobat edhe në skenë

Sheila Haxhiraj mori pjesë te “Kënga Magjike” me këngën e saj “Malli” Ajo që na bëri përshtypje nuk është as performanca e artistes dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...