Mori fund me Donaldin? Zbulohet me kë po e kalon Beatrix Shën Valentinin jashtë vendit (FOTO LAJM)

Lidhja shumë e përfolur e Beatrix dhe Donald duket se po kalon një krizë edhe pse ata janë larg njëri-tjetrit.

 

Një shaka e Ermal Mamaqit për Bora Zemanin kur ishte brenda në “Big Brother” është bërë shkak që Beatrix të mos shkonte si e ftuar për të darkuar me Donaldin.

 

Ndërkohë edhe Donaldi nuk e priti mirë këtë veprim të saj dhe madje nuk pranoi as të bëntë një surprizë për të nga shtëpia e BBV, sot ditën e Shën Valentinit.

 

Beatrixi ndërkohë është jashtë vendit, siç zbuli Arbana Osmani.

 

Dhe së fundmi në një InstaStory të kushërirës së saj Anxhelina duket jo rastësisht edhe prezenca e Beatrix.

Anxhelina ka qenë së fundmi ajo që ka bërë reagimet për gjendjen e Betarix ndërkohë që kjo e fundit ka zgjedhur të hesht.

 

TE TJERA

spot_img