Olti Curri zbulon lojën e produksionit të ‘Big Brother VIP’ me Beatrix Ramosajn dhe refuzimin e saj për të hyrë brenda shtëpisë

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Beatrix Ramosaj i befasoi të gjithë teksa refuzoi të ishte pjesë e darkës speciale brenda shtëpisë, për shkak të një batute nga komediani Ermal Mamaqi.

 

 

Ai kishte thënë me shaka se moderatorja, Bora Zemani do luajë një rol në sezonin e ri të serialit H.O.T. Madje, Ermali shtoi se ajo do të shkonte çift me balerinin, Ilir Shaqiri. Pjesë e batutave u bë edhe Donaldi i cili shtoi se do i duhej ta paguante mirë. Më vonë, Mamaqi ka cituar edhe Beatrixën.

 

Kjo gjë e ka mërzitur e cila ka refuzuar ftesën që të jetë dje në shtëpi.

 

Mirëpo sipas blogerit Olti Curri kjo mund të jetë një plan i produksionit të ‘Big Brother VIP’. Trixa do të mungojë dje për arsye se do të hyjë me 14 shkurt pra Ditën e Shën Valentinit.

 

Krejt kjo hipotezë është thënë nga një ndjekës në faqen e opinionistit Olti Curri i cili ka ndarë këtë gjë në profilin e tij në Instagram.

 

 

Donaldi nuk e priti edhe aq mirë mungesën e Beatrix teksa tha se ndihet i mërzitur për mungesën e saj dje, ndërsa disa nga ish-banorët nuk e panë edhe të arsyeshme mungesën e këngëtares.

 

Theksojmë se, Donald Veshaj u shpall finalisti i tretë i këtij edicioni të “Big Brother VIP” duke u radhitur pas balerinit, Ilir Shaqiri dhe modeles, Beniada Nishani.

 

TE TJERA

spot_img