Mysafirë në BBV! Debat mes Ermalit e Flor Gjinit, gazetari:Te emisioni im s’të pranoj

Mbrëmjen e kaluar, Ermal Mamaqi së bashku me disa personazhe të tjerë të njohur në median shqiptare dhe artin, ishin të ftuar si mysafirë në shtëpinë e Big Brother VIP.

Mes tyre ishte edhe moderatori Flor Gjini, me të cilin mesa duket Ermali paska pasur një debat kohë më parë. Ermali i tha se nuk i pëlqen kur në një emision flitet me tendencë për një personazh i cili nuk është prezent. Kësaj deklarate,

moderatori iu përgjigj duke thënë se në emisionin e tij nuk fton personazhe që flasin më shumë se 30 minuta dhe nuk i fton, pasi nuk i pëlqen. Momenti i debatit mes tyre u përhap menjëherë në rrjetet sociale, e sidomos në Tik Tok.

REPIKAT:

Flor Gjini: Po ti a the që është e vërteta jote, nuk ke pse shqetësohesh

Ermal Mamaqi: Nuk është në rregull që kur personazhi që po përflitet nuk është aty, të jetë tendencioze

Flor Gjini: E di se cfarë nuk më pëlqen mua në televizion? Njerëzit që flasin gjatë, për të më dhënë një përgjigje aq gjatë te emisioni im s’të pranoj dot. Ke 30 minuta kohë

Donaldi: Pse ke qënë i ftuar?

Ermal Mamaqi: Jo mo jo s’kam shkuar asnjëherë i ftuar atje, po janë shumë tendencioz

Flor Gjini: Unë mosbesues jam, gazetari është…

Ermali: Kemi ardhur për këta jo për ne

Flor Gjini: Jo s’më bezdis

TE TJERA

spot_img