Nuk ndalet Rudina Magjistari dhe ‘këput gafën’ e radhës, ja se çfarë tha… (video)

Moderatorja Rudina Magjistari, është lakuar shpesh nëpër media për ‘gafat’ e saj të shpeshta dhe qesharake.

 

Së fundmi Rudina, teksa po fliste për jetën e futbollistit Cristiano Ronaldo dhe partneres së tij Geogina, ka lënë një tjetër gafë epike. Rudina bën lëmsh numrin e fëmijëve që çifti ka. Kujtojmë që janë edhe në pritje të dy binjakëve. Kjo video e Rudinës po përhapet me shpejtësi.

 

Është e kuptueshme që Magjistari mund të mos ketë informacion për jetën e futbollistit, por të paktën t’i përmbahet skaletës.

 

 

TE TJERA

spot_img