Një “banor” i ri futet papritur në shtëpinë e Big Brother / Beniada shtanget kur e shikon(Video)

Një “banor” i ri në shtëpinë e Big Brother. Banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip” janë bërë me një “banor” të ri.

 

Në oborrin e shtëpisë u pa një mace e vogël teksa qëndron pa frikë fare.

 

 

Beniada surprizohet dhe reagon e habitur, teksa çohet me Ilirin për ta kapur, por macja largohet shumë shpejt.

 

 

TE TJERA

spot_img