Ledina Çelo na zbuloi sekretin e saj të bukurisë: Nuk jetoj dot pa…

E mendoni gjithmonë sa herë që shihni Ledina Çelon në ekra, cili ëhstë sekreti i saj i bukurisë?

Epo ajo sapo na e zbuloi. E gjitha është te vrapi. E ftuar re “RUDINA”, Ledina ka thënë se ajo vën vrap çdo ditë.

“Më pyeti një mikja ime sot, se erdha me të në avion dhe më tha: “Nëse do të ishe në një vend që ndodh diçka dhe do ngelej me diçka që nuk jetoje dot?” Unë i thashë “pa vrap”. Nuk jetoj dot pa vrap. Unë e dua shumë shëtitjen në pyll.

Kam fatin që kemi një shtëpi afër pyllit, ishte zgjedhja ime se gjithmonë e kam ëndërruar. Për mua është antistres, përveçse është mirë nga ana shpirtërore, relaks. Vrapi është gjëja më e mirë” – tha Ledina duke shtuar se bën sistematikisht vrap, madje 7 – 8 kilometra, një ditë po, një ditë jo.

TE TJERA

spot_img