Horoskopi ditor, e shtune date 5 shkurt 2022

Dashi: Lajme të shkëlqyera në horizont për dashurinë falë pranisë së Hënës në shenjën tuaj të zodiakut. Kushdo që ka një punë si punonjës i thjeshtë mund të marrë së shpejti një promovim.

Demi: Nëse jetoni në marrëdhënie të luhatshme, tani jeni ju duke e udhëhequr lojën. Gjithmonë punoni drejt afirmimit tuaj, por mbani mend se së shpejti do t’ju duhet të rishikoni një marrëveshje.

Binjakët: Kjo fundjavë është padyshim në anën tuaj, mund të flisni qartë me partnerin tuaj. Nëse punoni si punonjës, shmangni mosmarrëveshjet këto ditë.

Gaforrja: Ju rekomandoj që në këto ditë të përpiqeni të sqaroni situatat që nuk shkojnë në dashuri, më mirë të mos vononi. Nëse po mendoni për diçka të re, ndoshta është më mirë të lini mënjanë projektet e vjetra.

Luani: Situata është shumë e favorshme për takime dashurore, por tani për tani, qëndroni dhe shikoni. Transfertat apo pagesat, në çdo rast fati do të vijë vetëm në fund të muajit.

Virgjëresha: Është një fundjavë veçanërisht pozitive për dashurinë, lëreni veten të jeni plotësisht të përfshirë. Situata e përgjithshme është e favorshme në punë, përpiquni të mbani ritmin.

Peshorja: Problemet e vogla në dashuri mund të bëhen male, por me pak maturi gjithçka mund të zgjidhet. Diçka në lidhje me punën ende nuk është paguar, përpiquni të reflektoni.

Akrepi: Dita fillon në një mënyrë mjaft të favorshme, vazhdoni kështu. Në punë, në të shkuarën ka pasur shumë shpenzime, përpiquni t’i shfrytëzoni sa më mirë.

Shigjetari: Nëse duhet të përballeni me një fjalim të fortë në dashuri, më mirë bëjeni tani. Në punë mos e teproni, thjesht bëni gjërat që mendoni se janë më të përshtatshmet.

Bricjapi: Jeni pak i padurueshëm, mësoni të prisni. Këtë javë që vjen, do të keni shumë planetë të favorshëm. Vëmendje ndaj çështjeve të punës që përfshijnë edhe familjen.

Ujori: nëse duhet të flisni me dikë për çështje dashurie, përpiquni të mos e zvarritni. Në vendin e punës ka shumë angazhim, por nuk duhet ta teproni.

Peshqit: Risitë në dashuri mund të ndihmojnë edhe zemrat më të vetmuara. Në punë, Jupiteri në shenjën tuaj mund t’ju ndihmojë vetëm të realizoni projektet tuaja.

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...