Nuk ndalet Einxhel na la pa fjalë me ‘sekretin’ që zbulon për Donaldin, del VIDEOJA që po shkakton ‘lumë’ reagimesh

Big Brother VIP” tashmë është ndër temat më të dëgjuara së fundmi.

 

Një debat i fortë ka ndodhur gjatë spektaklit mes prezantueses Einxhel Shkira dhe aktorit Donald Veshaj.

 

Ata kanë thënë deklarata të forta për njëri.

 

Si duket ata kishin mosmarrëveshje në vendin e punës ku kishin qenë bashkëpunëtorë të dy, dhe kjo ka bërë që dyshja të debatonin me tona shumë të forta.

 

Ndrëkaq pas spektalit ishte Einxhel ajo që po fliste me Arjolën duke thënë se “Ai po vë në dyshim korrektësinë time në punë, por ai nuk di as të lexoj një letër”.

 

 

 

TE TJERA

spot_img