Einxhel akuzon një tjetër televizion se nuk e ka paguar, moderatorja e njohur: Kjo s’është në terezi! Kam 9 vjet aty, s’e kam parë ndonjëherë

ë debatin e të martës në “Big Brother VIP” mes Einxhel dhe Donaldit u hapën shumë diskutime nga e kaluara e tyre.

 

Einxhel pretendon se binjakët nuk e kanë paguar, por Donaldi i listoi televizionet ku ajo është larguar për të njëjtat arsye sipas tij.

 

Për këtë Einxhel ka folur me banorët e tjerë, pikërisht për televizonin “Ora News” ku është shprehur se nuk ka ikur nga puna po për shkak të pandemisë, Covid-19 është ndërprerë dhe nuk i kanë dhënë asnjë qindarkë.

 

Pas kësaj ka reaguar moderatorja, Ester Bylyku, që punon prej vitesh në këtë televizion dhe e quan mashtrim pretendimin e Einxhel.

 

“Mashtrim! S’ke punuar asnjë orë të RTV Ora. Kjo s;është në terezi. Kam 9 vjet une aty përditë, s’të kam parë njëherë! Mos gënje”, shkruan gaztearja krah videos.

 

Mesa duket Einxhel do i këtë bërë llogaritë gabim ose ka ngatërruar me apo padashje emrin e televizionit, ose thjesht ka gënjyer.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME