“E di ti çfarë…”/ Donaldit “nuk i ndahet shpirti” nga Bora, e ‘thumbon’ në “Big Brother VIP”

Gjatë mbrëmjes së djeshme pati një debat të ashpër mes dy konkurrentëve të Big Brother VIP, Einxhel dhe Donaldit.

Ndër të tjera, Einxhel i tha se e gjithë fama e tij vjen prej lidhjes që ka pasur me Bora Zemanin.

Kjo nuk u prit mirë nga Donaldi dhe një deklaratë e tij po bën xhiron e rrjetit. Ai ka thumbuar hapur Borën, duke i habitur të gjithë.

Donaldi: E di ti se çfarë kam bërë unë në jetën time? Në qoftë se nuk e ke kuptuar, kujdes shpirti i vogël, sepse kam sakrifikuar më shumë se ty dhe ndoshta më shumë se ndonjë njeri tjetër këtu jashtë, se kam marrë përgjegjësi që të tjerët nuk i kanë marrë, përveç faktit që kam mbajtur një fletë në dorë dhe kanë dalë aty veshur bukur.

Einxhel: Për kë e kishe këtë?

TE TJERA