“Nuk keni paguar as Mariana Kondin”, aktorja reagon pas akuzave të Einxhel për vëllezërit Veshaj (FOTO)

Mbrëmjen e djsheme në “big Brother” është zhvilluar një nga debatet më të forta ai mes Eixhel dhe Donaldit të cilët kanë punuar më parë bashkë dhe pas këtij bashkëpunimi nuk janë ndarë mirë.

Në këtë sherr mbrëmjen e djeshme ata nuk kursyen historitë e njëri-tjetrit jashtë.

Einxhel pretendon s ebinjakët nuk e kanë paguar kur ka qenë e punësuar në emisionin etyre dhe madje në një moment ajo përfshiu edhe Mariana Kondin e cila gjithashtu ka punuar për disa kohë me vëllezërit Veshaj.

Të gjithë janë kurioz për reagimin e aktores, por Mariana ka bërë një InstaStory ku ka shkruar: Pa fjalë.

Kaq ishte reagimi i saj dhe nuk dihet si qëndron e vërteta e kësaj historie.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...