E la të dashurin balerin 15 vite më të vogël, Rovena Dilo flet për herë të parë: Sikur të mos ishte aq…!!

Kengetarja e njohur shqiptare, Rovena Dilo ka folur për herë të parë për ndarjen nga partneri i saj, balerinin 15 vite më të ri.

Këngetarja është pyetur nëse është penduar për ndonjë humbje në dashuri dhe ajo është përgjigjur jo, por në përgjithësi nuk pendohet.

Rovena është shprehur se i vjen keq për diçka.

“Nuk e di, por do të më vinte mirë sikur ato 15 vitet të mos ishin aq por 7 psh dhe do të ishte më e lehtë, marëdhënia do të ishte më jetëgjatë”.

Rovena Dilo dhe i dashuri i saj balerin 15 vjet më i ri i dhanë fund marrëdhënies së tyre 4 vjecare 1 vit më parë. Për momentin këngëtarja ka deklaruar se është vetëm.

TE TJERA

spot_img