Rama e nis ditën me një lajm të mirë: Do të hap dyert së shpejti

Kreu i qeverisë, Edi Rama ka njoftuar mëngjesin e sotëm se së shpejti Materniteti i Beratit do të hap dyert.

Rama postoi disa foto në Facebook, duke përmbyllur rilindjen e kompleksit spitalor të këtij qyteti.

“MIRËMËNGJES dhe me Maternitetin e Ri të Beratit që hap dyert së shpejti, duke përmbyllur rilindjen e kompleksit spitalor të këtij qyteti, ju uroj një javë të mbarë” shkruan Rama në postimin e tij.

Plas keq sherri në Top Channel, debati mes Salsano Rrapit dhe Arditit: Të kam parë e di çfarë skuthi je

Me debate të ashpra është shoqëruar spektakli i mbrëmshëm në Dancing With The Stars. Protagonistë të debatit janë bërë aktori i njohur i Portokallisë,...

Horoskopi ditor, datë 27 nëntor 2022: cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së Diel?

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: E diela pritet të jetë pak konfuze për ndjenjat, rikuperim nga e hëna. Në punë do të keni mundësi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME