Dalin pamjet e grabitjes me anti-djersë në argjendarinë e Shkodrës, pronarët përleshen me çiftin nga Vlora

Janë siguruar pamjet, kur një çift nga Vlora tenton të grabisë një argjendari në Shkodër.

Siç shihet nga videoja e mëposhtme, tentativa e grabitjes është bërë duke përdorur një anti-djersë. Gruaja e ka shtypur antidjersën në sytë e dy pronarëve të cilët kishin nxjerrë disa bizhureri mbi banak.

Pavarësisht asaj që ka nxjerrë antidjersa dy pronarët nuk janë ndjerë keq dhe janë përplasur me grabitësit tek dera. Më pas është njoftuar policia dhe është bërë arrestimi i dy grabitësve.

Sot, gjykata ka marrë vendimin për çiftin nga Vlora. Ata janë lënë në burg pa afat.

 

 

 

­FullSizeRender

Çfarë ndodhi!!/ Luizi nuk duron dot më: Dua të dal nga Big Brother

Luizi duket se është lodhur nga situatat brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe po mendon largimin. Në një bisedë me Kiarën, ai tha...

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...