ZGJEDHJET E 6 MARSIT, PS BASHKON FORCAT NË SHKODËR

Këtë të premte u konfirmua si kandidate për bashkinë e Shkodrës Majlinda Angoni nga rradhët e PS.

Pa kaluar 24 ore deputetet e qarkut Shkodër janë bërë bashkë ku në foton e postuar nga deputetja Edona Bilali në instagram me mbishkrimin “Better Together” duken shume të entuziazmuar.

Me herët Majlinda Angoni u shpreh në AbcNews se nuk e njeh humbjen dhe se pas 30 vitesh PS do marrë Shkodrën…Kjo nënkupton së pretendon të beje një garë të fortë që si përfaqësuese e PS të marrë kryesinë e bashkisë Shkodër.

shkoder.info

shkoder.info
shkoder.info

TE TJERA

spot_img