Produksioni i BBV bën gafën qesharake me Donaldin, shpërthen rrejti: A është banore e re kjo? (foto)

Teksa produksioni ka publikuar një pjesë nga diskutimi i banorëve ka ndarë një video në Instagram.

Në mbishkrimin e videos produksioni ka shkruar: “Nuk mendoj se Arjola ka rival Ilirin Dona flet me Egzonën”, tek pjesa “Dona” bëhet fjalë për Donaldin.

“Dona? Dona HAHAHAHAH, Ajde Dona ajde😂😂😂, Po Dona kush eshte😂😂😂 A ka hyr banore e re kush eshte kjo Dona”, ishin disa nga komentet. Ndryshe, Donaldi mbetet një nga banorët e shtëpisë më të komentuar.

“Vëllai i Madh” u ka dhënë banorëve një lojë mjaft të bukur banorëve, ku përfshihen edhe dënime. Banorët duhet që të fikin të parët një gong që bie në vende të ndryshme të shtëpisë,

më pas do japin dënimet që “Vëllai i Madh” u ka vënë në dispozicion. Teksa Donaldi dënoi Einxhel dhe Ilir që të rrinin të kapur dorë për dore për tre orë, vetë ai më pas u dënua nga Beniada. Kjo e fundit i tha se duhej që të përqafonte Ilirin për 5 minuta.

Gjatë këtij 5 minutëshi banorët kanë qeshur pafund nga batutat dhe skenat që krijuan mes tyre 3 rivalët Einxhel, Ilir dhe Donald.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img