“Mirupafshim, po iki”/ Ardit Gjebrea bën deklaratën e papritur në mes te emisionit, publikohet video që…

Një video gjatë një puntate të ‘Shihemi në Gjyq’ po bën namin në rrjetet sociale.

Personazhë të kësaj puntate janë këngëtarja Silva Gunbardhi dhe këngëtari Mandi. Ky i fundit ka thirrur një seancë përballë Eni Çobanit me pretendimin se nuk ka marrë fitimet e këngës ‘Të ka lali xhan’.

Moderatori Ardit Gjebrea e pyet se sa lekë ka marrë, këngëtari i thotë se vëtëm 300 mijë dollarë. Kjo shifër e ka shtangur moderatorin, teksa shprehet: Mirupafshin, po iki edhe unë të rri kot.

https://vm.tiktok.com/ZMLLjgu6b/

TE TJERA

spot_img