“Godet” Sokol Balla: O Sali ti sot jeton mbi varrin e vdekjes nga trishtimi të aktores së njohur shqiptare (FOTO LAJM)

Ish kryeministri i vendit, Sali Berisha, ditën e sotme përpara se të shkonte në seancën plenare ka shpërthyer ashpër ndaj Edi Ramës dhe Lulzim Bashës,

duke i quajtur fajtorë për situatën që ndodhen banorët e “5 Majt”. Berisha u ka dalë në mbrojtje protestuesve.

Lidhur me këtë situatë gazetari Sokol Balla ka reaguar ndaj deklaratave të ish-kryeministri Sali Berisha. Balla shkruan në Tëitter se pallati ku jeton sot Berisha ëshët ngritur mbi truallin e aktores së ndjerë Elida Cangonji, që sipas tij iu grabit nga gjykatat nën qeverisjen e PD.

Ja reagimi i plotë i Sokol Ballës:

Berisha: “Ndertuesit private e publike duhet te merren vesh me banoret”.

Pyetje: Sali, a e njeh Elida Cangonjin? Sot Ti banon jo thjesht ne pallatin e ngritur mbi shtepine qe iu grabit asaj nga ndertuesit e gjykata jote, por varrin e vdekjes se saj te parakohshme nga trishtimi!

TE TJERA

spot_img