Si kurrë më parë/ Berisha çohet në këmbë në mes të emisionit, shihni se çfarë i “rrëmbeu” Fevziut

Ish-kryeministri Sali Berisha teksa ka folur për situatën politike dhe zhvillimet e fundit në prag të zgjedhjeve të pjesshme lokale të 6 marsit diskutoi edhe për sondazhet dhe popullaritetin e liderëve.

Ai kundërshtonte sondazhin e Euro News Albania ku e nxirrte si një lider në rënie tek publiku.

Në një moment lideri historik i PD-së si asnjëherë më parë u ngrit papritur nga karrigia dhe i “rrëmbeu” Blendi Fevziut shkopin për të komentuar anketën.

TE TJERA

spot_img