SHKODËR, BURRË E GRUA TENTOJNË TË GRABISIN ARGJENDARINË, KAPEN NGA…

Një çift, (burrë e grua) kanë tentuar të grabisin një argjendari në qendër të qytetit të Shkodrës.

 

Ata kanë hyrë në dyqan të paarmatosur dhe i kanë hedhur pronarit spraj paralizues, duke tentuar ta neutralizonin e më pas kanë tentuar të vjedhin.

 

Pronari ka rezistuar duke u përleshur me ta dhe ka bllokuar dyert. Kalimtarët kanë njoftuar policinë të cilët kanë ardhur në moment duke bërë edhe arrestimin e të rinjve.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img