Salsano Rapi zbulon takimin me Berishën, tregon çfarë i ka bërë çudi: Na tha ju jeni…

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rapi ka deklaruar se Xhemi Shehu do të rikthehet në Top Channel.

Teksa ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Rapi ka treguar edhe takimin me Sali Berishën. “E imitonin javë për javë në Portokallo.

Na mblodhi të gjithvë dhe na tha ju jeni opozita e vërtetë. Më ka pëlqyer shumë kjo frazë”, tha ndër të tjera Salsano.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img