Momenti epik kur Beniada përplaset për toke në shtëpinë e Big Brother VIP, do shkriheni së qeshuri

Beniada Nishani është banorja e cila nisi aventurën e saj në Big Brother VIP më 5 tetor.

Modelja shqiptare e cila ka vite që jeton në Itali po pëlqehet shumë nga një pjesë e publikut, e ajo çfarë e ka bërë atë më të dashur te publiku është mënyra se si ajo i shqipton fjalët në gjuhën shqipe, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Mbrëmë, derisa po luante me Donaldin, duke ndjekur njëri-tjetrin tek pjesa e tualitetit, modelja shqiptare përplaset për toke.

Kujtojmë se Beniada së bashku me Einxhel, Donaldin, Ilirin dhe Einxhelin u shpallën 4 banorët e preferuar nga publiku në spektaklin e së martës./Reporteri.net/

TE TJERA

spot_img