Jozefina Topalli: Me ka cu nana me la gojen

Jozefina Topalli me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ka komentuar seancen e sotme ne parlament. Ja cfare shkruan Topalli me postimin e saj:

“Komisioni”-Me ka cu nana me la gojen

Sot Parlamenti u kthye ne misionin e tij, pas shume kohesh.


Per here te pare ne seance u tha e verteta e implikimit tek mafia e incerenatoreve te Rames dhe sherbetorit te tij LB.

Per here te pare u denoncua komisioni “hetimor” i inceneratoreve si nje genjeshter e LB.


Ky komision prej 3 muajsh pervec ca deklaratave te rreme ka bere thjesht demek…
Me ka cu nana me la gojen ..thonin dikur per raste te tilla.


Pas shume vitesh ne parlament po lind nje opozite reale, qe ia cjerr masken jo vetem maxhorances , por edhe opozites se shitur tek i pari.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img