‘Do ia jepke bam bam’/ Iliri shpreh dëshirën për të bërë fëmijën e dytë, ja çfarë e këshillon Einxhel

Balerini Ilir Shaqiri ka shprehur dëshirën për tu bërë sërish baba, duke sjellë në jetë një motër ose vëlla për Emilyn.

Kjo temë është hapur pas një ëndrre që ai ka parë me bashkëshorten e tij, dhe ka treguar se një fëmijë është i mirëseardhur në familjen e tyre.

Einxhel i tregoi rastin e një mikeshës së saj që kishte bërë vizita mjekësore pasi e kishte me shumë dëshirë dhe nuk po bëhej dot me fëmijë.

TE TJERA

spot_img