Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës, ai shfaqet me shenja dhe i nxirë në emision (DALIN FOTOT)

Ilir Meta është shfaqur dje në një intervistë televizive, me një shenjë poshtë syrit.

Ajo duket si shenjë goditje.

Nuk dihet nëse presidenti në largim është rrahur, apo thjesht është përplasur diku.

TE TJERA

spot_img