Bora Zemani në gjendje të ‘rëndë’ shëndetësore? Mungon në Përputhen, Ana Lleshi zbulon ç’po ndodh me të

Bora Zemani mungon në puntatën e sotme të “Përputhen”. Emisioni ka nisur me Ana Lleshin prezantuese, duke i habitur teleshikuesit.

Ana zbuloi se Bora nuk mund të prezantonte sot emisionin për shkak të një problemi shëndetësor.

Kujtojmë që edhe pak kohë më parë Bora mungoi në “Përputhen” për shkak të një operacioni.

Rrushja ka zbuluar se nuk ka qenë pjesë e programit për shkak të problemeve shëndetësore.

Teksa tregoi se ende po merr trajtim, ajo tha se nuk ka marrë asnjë mesazh prej një prej djemve që mendonte se e kishte afër. Erioni reagoi duke thënë se ka pyetur motrën e saj për gjendjen shëndetësore.

Rrushja: Kur i dhashë pak vëmendje, e mori malin dhe doja t’i them që kur nuk je në ditë të këqija, në ditë të mira.

Erion: Nëpërmjet motrës tënde ta kam shprehur.

Rrushja: Po personalisht mua.

Erion:Nuk të ka bërë telefoni.

Rrushja: Jo.

Erion:E pyeta motrën tënde si është, a është mirë.

Rrushja: Ju kam thënë se kur ju jep vëmendje juve, e çoni kokën lart. Por edhe ta heq vëmendjen menjëherë. Është thjesht respekt dhe nuk e kam pritur këtë gjest, por nuk ka problem se kur je keq vihet re.

Top Channel

TE TJERA

spot_img