“Vetëm pak njerëz ia kishin parë”, Iliri me piercing aty ku s’thuhet

Askujt nuk ia kishte marrë mendja se sekreti i piercing, ishte i Ilirit. “E kam te gishti i madh i këmbës”, tha Iliri duke qeshur dhe duke lënë të kuptohej që piercing e pikërisht në pjesët intime.

E kush tjetër mund ta kishte; Iliri ka karakter vanitoz, i pëlqen ajo çfarë është (dmth i pëlqen vetja) si fizikisht ashtu edhe intelektualisht. Nuk do shumë mend ta kuptosh këtë gjë.

Shtojmë këtu edhe historinë e tradhëtisë që ka treguar brenda shtëpisë së Big Brother, tregues që ai është një mashkull “qejfli”, dhe nuk ka asgjë të keqe fundja përderisa ka një grua që ia fal. Është ekskluzivisht puna e tyre.

Emisioni më i ndjekur i shqiptarëve në 2021 dhe 2022 tashmë ka hyrë në fazën e fundit. Duhen edhe tri javë për të shkuar në finale dhe treshja e fundit deri-diku dihet.

Ilir Shaqiri, Donald Veshaj dhe Arjola Demiri pritet të jenë finalistët absolutë të këtij edicioni. Ata kanë nisur aventurën e tyre në Big Brother VIP që më datë 5 tetor. Se si kanë duruar deri tani, vetëm ata e dinë. Iu lumtë!

Ndërkohë, një biletë në finale pritet ta fitojë ose Einxhel Shkira, ose Beniada Nishani. Kjo pesëshe ka qenë më e forta në Top Channel dhe kanë mbajtur shqiptarët si magnet para televizorit. Na mbetet të themi “fitoftë më i miri”.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img