Monika Kryemadhi ‘provokon’ presidentin Meta me veprimin e fundit (FOTO)

Në një kohë kur çifti Kryemadhi-Meta po diskutohet se kanë krisje për shkaqe politike apo familjare midis njëri-tjetrit, një reagim ka ardhur nga Monika Kryemadhi.

Ajo ka postuar videon e një çifti të cilët në ditën e dasmës së tyre kërcejnë me njëri-tjetrin dhe ka etiketuar presidentin Ilir Meta, shoqëruar me një “emoji me fytyrë dhe zemra”.

Nuk dihet nëse kjo video ka një konotacion tjetër, apo është thjesht një provokim i Kryemadhit ndaj Metës.

TE TJERA

spot_img