“Kam pasur shumë…”, Monika zbulon përse ka shmangur debatet brenda shtëpisë

Monika Lubonja, aktorja e njohur ka folur për rrugëtimin e saj në Big Brother VIP. Ajo ka zbuluar se një ndër arsyet përse i ka shmangur debatet.

Monika: Ka qenë një rrugëtim i bukur, pavarësisht se jam futur si e mpirë ditët e para, por unë i kam dhënë të gjitha dimensionet si një grua duke qenë dhe në momente shumë të vështira. Kur kam gabuar, kam pasur fuqinë të kërkoj falje, kam ditur të qesh e të përshtatem me të gjithë grupmoshat.

Më besoni se dhe debatet e mia kanë qenë të rezervuara, nuk dua të paragjykoj asgjë por nganjëherë kam pasur dhe shumë siklete për tu përballur se ndonjëherë i shoh si vajza ime. E besoj se janë ndryshe me mendimet dhe përshtatjen.

TE TJERA

spot_img