Einxhel sherr me Balinēn, hedh dyshimet e forta ndaj produksionit/ Ndërhyn Arbana dhe e ‘kap mat’

Balina Bodinaku ka debatuar mbrëmjen e djeshme në BBV me Enxhelin.

Balina i tha Enxhelit që thjesht po reagon ashtu ndaj Donaldit thjesHt sepse situata e saj me Donaldin është tashmë e krisur.

I gjithë debati u ngrit mbi detyrën që Vëllai i Madh u kishte dhënë banorëve, për të krijuar një skulpturë prej akulli. Enxhel pretendonte që Donaldi duhej të ishte tërhequr nga loja sepse është i fushës.

Në këtë pikë ndërhyn Arbana duke i thënë Enxhelit që nga e dinte ajo se loja nuk ishte për të mirën e gjithë grupit të shtëpisë? Edhe ti, i tha Arbana, nuk je tërhequr nga lojrat me prezantim, ti je prezantuese profesioniste dhe nuk je tërhequr, apo jo? Vazhdoi Arbana.

Enxhel devijoi të përgjigjej, prandaj edhe ndërhyrja e Balinës dhe Arbrit, të pyetur për mendimin e tyre nga Arbana, ishte korrekte dhe “kundër” sjelljes së Enxhelit në këtë situatë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img