E hoqi nga Instagrami, por Bora befason me vendimin për Donaldin, ja çfarë do të ndodhë kur ai të dalë nga BBV

Moderatorja Bora Zemani pa hyrë në vitin 2022 e largoi nga rrjetet sociale ish-partnerin e saj, Donald Veshajn.

Megjithatë, Bora mban disa momente më të bukura që ka kaluar me Donald Veshaj, gjithashtu edhe vëllain e tij binjak, Roemo.

Bora ruan në rubrikën “Highlight” në Instagram fotografi të bukura bashkë me binjakët ku përfshihen edhe foto nga puna e tyre së bashku si moderatorë.

“3shat”, ka mbishkruar imazhet moderatorja e njohur e programit “Përputhen”.

Ndryshe, Bora Zemani dhe Donald Veshaj, megjithëse realizuan një takim të papritur brenda “Big Brother VIP” i cili u pëlqye pafund nga publiku, dyshja i ndanë rrugët me njëri-tjetrin.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img