E bujshme! Situata e rëndë në Partinë Demokratike, publikohet mesazhi i fortë i Fatos Nanos

Këtë situatë të trazuar në Partinë Demokratike, ish-kryeministri Fatos Nano, e ka parashikuar që në zgjedhjet e 30 qershorit.

“Kjo lloj opozite të cilën e njoh mirë, i është bërë pengesë Shqipërisë.

Duhet të çlirojmë të ardhmen prej saj.

Opozita duhet të votojë kundër lidershipit të vet, për të çliruar të ardhmen e saj dhe për t’u rikthyer si forcë konkurruese”, tha asokohe Nano për Dritare.net

TE TJERA

spot_img