Pasi komentoi protestën e Berishës në selinë e PD, Armina zbulon ‘përplasjen’ me Shkëlzenin

Amina Mevlani ka zbuluar se çfarë i tha partneri i saj Shkëlzen Berisha për daljen e parë tek “Goca dhe Gra”.

Aty komentoi edhe protestën në PD, duke e cilësuar si anormale që të mbyllen dyert e PD për ish kryeministrin. Ndërsa Shkëlzeni duket se nuk e ka pëlqyer deklaratën e saj dhe i ka kërkuar që të mos merret me politikën, por Armina me bindje thotë se kur ka një mendim do ta shprehë pa u ndikuar.

“Ai për mua ka qenë një ndër mbështetjet kryesore në jetë. Është një person që e kam dhe mikun tim më të ngushtë. Nëse do ishte marrëdhënie sipërfaqësore, do kishte përfunduar me kohë.

Herën e parë nuk më kishte ndjekur, e pa në Youtube, thjesht nuk i pëlqen shumë kur bëj deklarata politike. Më thotë je në botën e modës dhe të artit, mos u merr me politikën”, tha ajo në “Ftesë në 5”.

TE TJERA

spot_img