“Nuk jam ai lloj njeriu që ta shikoj femrën nga…”, deklarata e Donaldit çmend rrjetin (Video)

Big Brother është kthyer në spektaklin më të ndjekur në Shqipëri, ku ka gozhduar para ekranit familjet shqiptare.

Një ndër banorët më të komentuar në shtëpinë më të famshme në vendin tonë është padyshim Donald Veshaj.

Aktori ka tërhequr vëmendjen herë pas here vëmendjen me deklaratat dhe veprimet e tij, që nga ndarja me Bora Zemanin dhe lidhja me Beatrix Ramosajn.

Së fundmi një deklaratë e Donaldit po bën xhiron e rrjeteve sociale.

“Edhe seks të vete të bëj nuk bëj dot kot”, nuk jam ai lloj njeriu që ta shikoj femren nga b*thet e te them shkoi t’ia fus, nuk e bej dot”,

dëgjohet teksa thotë Donaldi në një video me Monikën.

https://video.gjirafa.com/61efdfd3e81e0-mp4

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img