Nuk e heq kurrë nga qafa, Arbana Osmani zbulon ç’kuptim ka numri 7 dhe gërma ”J” në varsen e saj

Ajo është pa diskutim një nga moderatoret më të dashura dhe të njohura për publikun shqiptar, i cili e ka ndjekur që nga hapat e parë në radio e deri më sot.

Dhe nëse themi emrin e Arbana Osmanit nuk mund të mos mendojmë për vajzën e shkathët, super energjike, por edhe të ndjeshme të ekranit, që dy vitet e fundit na emocionon me historitë që sjell në ‘’Dua të të bëj të lumtur”.

Kohët e fundit ajo është bërë shumë aktive në Instagram, por vetëm sot ndjekësit e saj kanë vënë re një detaj në varësen e moderatores, të cilit nuk i kemi kushtuar rëndësi.

Bëhet fjalë për numrin 7 në varëse, të cilin e mban gjithmonë pranë inicialit ”J” që simbolizon Jonin, djalin e saj.

“Çfarë kuptimi ka ajo varësja me nr. 7? Apo është shkronja z?”, e pyet dikush në Instagram, ndërkohë që Arbana ia kthen: “Është datëlindja ime”, shkruan moderatorja duke shuar kështu dhe kuriozitetin për të gjithë ndjekësit e saj.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img