Gocat e vënë në siklet dhe e pyesin “A je e virgjër?”, Egzona përgjigjet me gjysmë zëri

Moderatorja e njohur nga Kosova, Egzona Rafuna, është njëra nga banoret që ka dy javë që ka nisur aventurën e saj në Big Brother VIP në Top Channel. Më saktë, në Top Media, sepse Bigu transmetohet 24 orë në Digitalb.

Edhe pse në fillim ajo u pëlqye mjaft shumë nga publiku, së fundmi ajo po kritikohet shumë po nga të njëjtit, pasi sipas tyre ajo po qëndron gjithë kohës pas Donaldit. Ky i fundit është i lidhur me Beatrix, një tjetër kosovare që ishte në Big Brother.

Tani një video e saj është bërë virale. Egzona shfaqet duke folur për v ir gjërinë, teksa po bisedonte me Arjolën dhe Beniadën. Kjo e funsit e ka nxitur për të folur.

Fillimisht Beniada e pyet për shenjën e horoskopit dhe Egzona i tregon asaj se është shenja e vi rgj ëreshës. Më tej Beniada e pyet nëse është e fejuar dhe përgjigjja e banores nga Kosova është “jo”. Madje, ajo thotë se nuk është as e lidhur.

“A je e vi rgjër ti Egzona?”, është pyetja e radhës nga Beniada, të cilës Egzona vazhdon t’i përgjigjet me gjysmë zërj “J…”, derisa vazhdon duke thënë se “a veç kur je e fejuar duhet..”, duke nënkuptuar marrëdhënien më çift.

Theksojmë se një pjesë e madhe e publikut në rrjete sociale po e cilëson sjelljen e Egzonës ndaj Donaldit si pëlqim. Askush nuk është në zemrën e saj, gjithsesi.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img