Donaldi ka një tatuazh për Bora Zemanin, ky është gjesti që bëri ai pasi Beatrix u eliminua nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Donald Veshaj është një ndër banorët më të komentuar të ‘Big Brother VIP’.

Aktori i njohur brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, nisi një lidhje dashurie me Beatrix Ramosaj duke shkaktuar shumë zhurmë pasi brenda shtëpisë ai takoi edhe ish-të dashurën Bora Zemani dhe dërgimi i një dhurate për 3-vjetorin e lidhjes u mor si sinjal se dyshja do të bashkoheshin.

Por nuk ndodhi kështu, ai vazhdoi lidhjen me Trixën, së cilës pak ditë para se kjo e fundit të dilte i premtoi se do të realizonte një tatuazh për të.

Mirëpo Donaldi me sa duket i paska ves tatuazhet pasi po flitet se në trup ka të gdhendur edhe një për Borën. Në një video që po qarkullon në media, shihet se Donaldi e ka një tatuazh me numrin 5, e që është edhe data kur është njohur me Zemanin.

TE TJERA

spot_img