Banorja e BBV tregon a e ka humbur v*rgjërinë, videoja bëhet virale në internet

Egzona Rafuna është njëra nga banoret që ka dy javë që ka nisur aventurën e saj në Big Brother VIP.

Ani pse në fillim ajo u pëlqye mjaft shumë nga publiku, së fundmi ajo po kritikohet shumë po nga të njëjtit, pasi sipas tyre ajo po qëndron gjithë kohës pas Donaldit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Tani një video e saj është bërë virale ku ajo flet për vi rgjërinë, teksa po bisedonte me Arjolën dhe Beniadën.

Fillimisht Beniada e pyet për shenjën e horoskopit, Egzona Rafuna i tegon asaj se është ‘virgjëreshë. Tutje Beniada e pyet nëse është e fejuar dhe përgjigjja e banores nga Kosova është jo.

“Je e vir gjër”, është pyetja e radhës nga Beniada të cilës Egzona vazhdon t’i përgjigjet me “J…”, derisa vazhdon duke thënë se “a veç kur je e fejuar duhet..”, duke nënkuptuar marrëdhëniet se ksuale.

Theksojmë se një pjesë e madhe e publikut në rrjete sociale po e cilëson sjelljen e Egzonës ndaj Donaldit si pëlqim./Reporteri.net/

https://video.gjirafa.com/272238681-345583017168786-4868238125167567662-n-mp4

TE TJERA

spot_img