“U divorcova”/ Monika rrëfen momentin më të vështirë të jetës së saj: Ishte një ferr, mund të isha çmendur

Monika Lubonja ka rrëfyer brenda shtëpisë së “Big Brother” një nga “plagët” që i kanë lënë shenjë të mëdha në jetën e saj.

“Momentet pas divorcit ishin një ferr”, ka thënë ajo teksa po fliste me Egzonën.

“Kam kaluar shumë, momenti pas divorcit ka qenë një ferr i vërtetë, as e mendoja kurrë që gjërat do të shkonin ashtu. Tea ka qenë 4 vjeç e gjysmë. Çdo gjë e kam kaluar vetë, sigurisht pa ndihmën prindërve të mi, unë do të isha çmendur”, është shprehur ajo.

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...