Rudina Dembacaj lë ndjekësit pa gjumë: Do ju tregoj një sekret, Marku është tronditur

Moderatorja Rudina Dembacaj i ka bërë të gjithë ndjekësit kuriozë duke i thënë se do i tregojë një sekret.

Gjatë një bisede me ta në Instagram pak para mesnatës, Rudina Dembacaj tregoi se pjesa më e madhe supozonin se do të zbulonte se është në pritje të një fëmije, por mohoi një gjë të tillë

Pak para se të përfundonte tha se Marku është t ronditur ndërsa miqtë qeshin me lot. Ndër të tjera bëri me dije se sekretin do e tregonte sot paradite për të gjithë.

Mbetet për tu parë nëse Rudina Dembacaj e ka përdorur si batutë për të lënë ndjekësit kuriozë apo ka dicka për të zbuluar.

“Desha t’ju sqaroj pak për sekretin se më keni shkruar pafund dhe supozimet tuaja kanë qenë shtatzënia. E para, me qen shtatzënë nuk është sekret i madh, nuk është sekret që zgjat.

Sekreti që do ju them unë, po mos ta thoja unë, nuk do ta merrnit vesh kurrë. Kurse shtatzënia del. Pastaj nuk është ndonjë gjë e madhe shtatzënia se e martuar jam, burrin e kam, moshën e kam, mund të isha dhe shtatzënë, por jo jo.

Ky që do ju them është një sekret që Markun e ka tronditur shumë, ndërsa shokët e shoqet qeshin me lot. Shpresoj shumë që të mos zhgënjeheni. Unë nuk e prisja por nuk është se u trondita shumë. Nesër paradite do jua them se nuk e kam kollaj me jua thënë”, tha Rudina.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img