“Emisioni i parë i Top Show nuk u transmetua asnjëherë” Alban Dudushi flet për fillimet e karrierës

Këtë mbrëmje ka startuar emisioni më i ri i “Top Channel” i quajtur “Ëndërrtjerrësit”. Të ftuarit e parë ishin:

Enkel Demi, Alban Dudushi, Monika Stafa, Sonila Meço, Mento Kikia, Genta Popa të cilët kanë treguar kujtime e të pathëna, ndërsa janë bërë publike pamje të patransmetuara kurrë më parë.

Albani është kthyer pas në kohë në fillimet e karrierës së tij në “Top Channel” dhe foli për ndryshimin e tij në look dhe faktin se si emisioni i parë i Top Show nuk u transmetua asnjëherë.

“Ndonjëherë mërzitesha me flokët e gjata dhe mundohesha t’i shkurtoja por asnjëherë nuk guxoja ti shkurtoja sa i kam tani. Emisioni i parë i Top Show nuk u transmetua asnjëherë. Të gjithë emisionet që do të transmetoheshin për herë të parë do të ishin më 17 dhjetor. Erdhi Tani e pa dhe tha nuk bën.

Emisioni i parë u miksua dhe Portokalli dhe më 20 janar kemi dalë me “berberët kundër parukierëve”. Ky bëri boom të madh se atëherë personazhet duhet të ishin të afirmuar për të qenë në ekran ndërsa qëllimi i Top Show ishte që të kishte sa më tepër personazhe interesantë dhe profesionistë të fushave të ndryshme.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME