“A je në metro ti o k***”, plas sherri mes Arjonit dhe Serenës në emision (Video)

Arjoni i ka punuar një rreng Serenës teksa ishin të ftuar në emisionin “N’Kosovë Show”.

Ai deklaroi ndarjen, duke e habitur partneren. Serena nuk e priti aspak mirë dhe dyshja debatuan ashpër me njëri-tjetrin.

Per me teper ndiqni videon:

TE TJERA

spot_img