Shokon 20-vjeçarja e Përputhen: Më kërcënuan me vdekje, sa për Borën, ajo meriton gjithçka që…

Xhevana Ndoj, ish-konkurrentja 20-vjeçare e “Për’puthen@ ka qenë e ftuar pas largimit në intervistës e saj të parë në emisionin #Expuls të Ronaldo Sharkës në RTV Ora.

E pyetur se përse u fut në atë program, Xhovana pranoi se i pëlqen bota e televizionit. Sa i përket largimit, ajo tha se ishte dramatike:

“U dha një takim qe u konsiderua komplet sikur unë isha negative. Më çensuruan takimin. Ishte takim i sforcuar, ma imponuan. Unë vajta për të bërë sqarim por përfundoi komplet ndryshe. U ndjeva e tradhëtuar.

Në ato momente isha e acaruar, por unë nuk bëj dot gjëra që përdoret imazhi im. Nuk rash dakort. Kjo ka qenë arsyeja qe mungova 9 puntata dhe pastaj vendosa të ikja. Prisja që t’më largonit vetë. Isha e stresuar shumë”- u shpreh ajo lidhur më puthjen në buzë me Mikelën,

ku e akuzuan si lesbike, lidhur dhe me faktin kur i tha Endrit gay, ku sipas saj, është kërcënuar me jetë më sms të ndryshme, madje ajo shton se qëndroi për disa ditë e mbyllur dhe në shtëpi, si një fazë depresioni.

Në rubrikën “ekze ku*oje ose dashurojë”, teksa u shfaq foto e Bora Zemanit, Xhevana u shpreh konkretisht kështu:

“Për aq sa e kam njoh unë Borën, më është dukur shumë e mirë. Meriton gjithçka që ka marrë deri me sot”- u shpreh ajo, duke vazhduar të komentojë foton e Olsa Muhametit.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img