Detaje nga aksidenti tragjik ku humbi jetën 22-vjeçarja shqiptare/ U përplas me një mjet tjetër dhe doli të …

Një vajzë shqiptare ka humbur jetën në një aksident në aksin Patra-Athinë.

Aksidenti ndodhi pak pas mesdite.

Mjeti që drejtonte 22-vjeçarja shqiptare u përplas fillimisht me një tjetër mjet.

E reja doli nga mjeti për të kontrolluar dëmet që i ishin shkaktuar, kur është goditur nga një furgon i madh duke e lënë të vd kur në vend.

Policia ndërkohë nisi hetimet për zbardhjen e aksidentit tragjik.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img