Si? Romeo nuk na e paska qejf ‘kunatën’! Veprimi i tij i fundit ndaj Beatrix të habit (foto)

Vëllai binjak i Donald Veshajt, Romeo, është ai që po kujdeset për telefonin dhe llogaritë e aktorit gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e BBVip.

 

Por e dini që një veprim i tij do ketë mërzitur tashmë Beatrix Ramosaj pas daljes . Afterparty zbulon se ai nuk ka follow Trixën as nga llogaria e tij në Instagram as nga llogaria e të dashurit të saj, Donaldit.

 

Duke mos e patur follow, as familjarët që menaxhojnë faqen e Beatrix nuk e kanë ndjekur. Pse ky veprim nga anë e Romeos?

 

Nuk e ka qejf kunatën? Apo ishte dakord me një pjesë të publikut se lidhja e dyshes nuk po ndikonte mirë në lojën e Donaldit?

 

Këtë nuk e dimë por tani që Romeo e ka amanet nga Donaldi, Trixën shumë fansa shpresojnë të reagojë dhe të përkrahë këngëtaren siç donte banori i njohur.

 

Kujtojmë se gjatë daljes së Beatriksës mbrëmë nga BBV, Donaldi i tha që nëse kishte gjë, ndonjë problem, t’i telefononte direkt Romeos.

 

TE TJERA

spot_img