Rikthehet Vin Veli, Dj i njohur flet për marrëdhënien e Borës me Donaldin

Erdhi edicioni i ri i emisionit n’ZOOM. Pjesë e kësaj episode është i shumëpërfoluri DJ Vin Veli.

 

Ai foli për karrierën e tij ndërvite duke i përmendur barrierat që i dolën para këto 20 vite. Por, anash nuk la as privatësinë e madje nuk heziton

 

të ndajë me publikun disa informata mbi ndarjen me Bora Zemani me të cilën e ka një djalë të quajtur Arbor. Ja cili është reagimi i ish-bashkëshortit të prezantueses së njohur shqiptare.

 

Vin Veli dhe Bora, pavaresisht se jane ndare kane ruajtur raporte te mira mes njeri-tjetrit, duke qene se kane djalin ne mes.

 

Ai ishte i ftuar ne ditelindjen e Bores dhe nuk hezistoi te merrte pjese se bashku me djalin e tij, Arborin. Vini madje pati nje moment mes tij e Bores.

 

Bora dhe Vin Veli kane vijuar secili jeten e tij dhe nuk i perziejne aspak me pjesen e tyre prinderore. Ata kane qene se bashku dhe ne festen e abetares te Arborit.

 

TE TJERA