Pas daljes nga shtëpia të Beatriksës, shoku i Donaldit i komenton Bora Zemanit (foto)

Vazhdon të jetë ende të qendër të medive rozë, trëkëndëshi i dashurisë Bora-Donald-Beatrix, pasi çdo veprimit i njërit prej tyre lidhet automatikisht edhe em dy të tjerët.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shfaqet shumë joshëse dhe padyshim komentet kanë qenë të shumta.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë komenti i një prej ish-banorëve të “Big Brother VIP”, Kledi Hysa, i cili është edhe miku i ngushtë i Donaldit.

“Vazhdo kështu”, ka shkruar ai në gjuhën angleze. Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme la shtëpinë e “Big Brother VIP”, Beatrixa,

dhe të gjithë janë kuriozë si do të shkojë tashmë loja e Donaldit. Mos ndoshta atij do t’i rikthehen kujtimet me Borën? Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim.

Sa për Kledi Hysën, ai u përfol së fundmi për një lidhje të mundshme me ish-banoren tjetër të BBV, Sheila Haxhiraj, por rezultoi se gjithçka ishte vetëm një bashkëpunim për këngën e fundit të këngëtares.

TE TJERA

spot_img